Директор: Ельхалді Наталія Петрівна
Адреса:03138, м.Київ, вул. Каменярів, 32.
Телефон:524-14-74
Факс:524-14-74

Рік заснування: 1936
Кількість вчителів: 21
Кількість учнів: 217

Граніт науки почали закладати на місці сучасної 121-ої школи ще в далекому 1936 році. Школа знаходиться в мікрорайоні Совки. Школа є духовним і культурним центром, навколо якого зосереджуються всі заходи, які відбуваються в мікрорайоні. Всі урочисті події, всі шкільні свята проходять біля пам’ятника загиблим воїнам-землякам разом з усіма жителями мікрорайону. Традиційно покладаються квіти, вшановується пам’ять загиблим воїнам.

/Files/images/IMG_20151206_010519.jpg

У школі дбайливо зберігаються і збагачуються шкільні традиції. Це родинні свята, трудові загони старшокласників, туристсько-краєзнавчі експедиції, робота екологічних бригад “Збережемо довкілля!”, благоустрій скверу та Совьких ставків.

/Files/images/IMG_20151206_010115.jpg

Педагогічний колектив відзначається стабільністю, високим рівнем фахової та методичної підготовки і налічує педагогічних працівників-23. З них вчителів вищої категорії-14, вчителів І категорії-5, вчителів ІІ категорії-2, вчителів–спеціалістів-2. Мають педагогічне звання "вчитель- методист" - 5 вчителів, "старший вчитель" – 6 вчителів.
У школі запроваджено: п’ятиденний навчальний тиждень; гаряче харчування (сніданок, обід), за потребою – дієтичне; медичний і психологічний супровід; власний навчальний кабінет для кожного класу. Мова навчання – українська, вивчення англійської та російської мови. Працює група продовженого дня.

У школі працюють такі гуртки:

• спортивний клуб для батьків, вчителів і дітей секція «Кий»
  • гурток з правознавства «Закон і право»

• спортивна секція «Хортинг»
  • гурток «Конструювання та моделювання»

• вокальна група «Зорепад»
  • гурток «Умілі руки»

• танцювальний гурток «Колорит»