ФІНАНСОВИЙ З В І Т

директора сзш №121 м. Києва
в 2015-2016 навчальному році

Для покращання матеріально-технічної бази школи рішенням загальних батьківських зборів школи було вирішено про надання школі матеріальної допомоги. Протягом навчального року голова батьківського комітету Самойліченко Лідія Вікторівна щоквартально звітувалася про використання батьківських коштів.

Всього протягом навчального року батьками школи було виконано роботи на суму 34 тис. грн. Згідно рішення засідання батьківського комітету ці кошти були розподілені на придбання будівельних матеріалів та фарби, заміна вікон на харчоблоці та в туалетах третього поверху при підготовці школи до нового навчального року, про що свідчать наявні товарні та касові чеки у голови батьківського комітету. За кошти батьків в усіх навчальних кабінетах зроблені косметичні ремонти (побілка стелі, фарбування стін та підлоги, лакування столів). По підготовці школи до нового навчального року планується виконання капітального ремонту спортивної зали.

Протягом 2015-2016н.р. за спонсорські кошти було виконано наступні роботи:

1. Ремонт електроплити на харчоблоці-1600 грн.

2. Облаштування входу у школу металевими перилами- 756 грн.

3. Медикаменти -720 грн.

4. Ремонт кабінету психолога -2500грн.

5. Ремонт техніки комп’ютерної –1517грн.

6. придбання піско-сольової суміші-310грн.

7. Миючі засоби-2110 грн.

8. Господарчі товари-2120 грн.

9. засоби для косіння трави-897 грн.

Всього-12530грн.

Директор Даценко Л.В.